Podmienky nástupu do SZŠ s MŠ Jánoš od pondelka 26.10.2020

Vážení rodičia,
v pondelok 26.10.2020 opäť nastupujú žiaci do SZŠ s MŠ Jánoš na výchovno-vzdelávaciu činnosť – v prevádzke bude základná škola, SŠKD – v nezmenenom prevádzkovom čase, materská škola má zmenenú prevádzku od 6.30 hod. do 16.30 hod. v termíne od 26.10. do 30.10.2020.

V prípade, že žiak alebo dieťa má člena rodiny, ktorý má pozitívny výsledok na COVID-19 a žijú v jednej domácnosti, nemôže nastúpiť do školy a musí absolvovať 10-dňovú karanténu. Poprosím oznámiť danú skutočnosť na e-mail: fajcakova@skolajanos.sk alebo na tel.č.0907 530 512. Je tiež potrebné v prípade karantény zavolať detskému lekárovi a nahlásiť danú karanténu dieťaťa.

Podľa opatrení proti pandémií koronavírusu – v prípade, ak člen rodiny neabsolvuje v dňoch od 23.10. – 25.10.2020 test na Covid_19 (čiže nebude mať Certifikát o negatívnom výsledku testu), nesmie doprevádzať žiaka a dieťaťa do SZŠ s MŠ Jánoš, musí si zabezpečiť doprovod osobou, ktorá je pretestovaná a má certifikát o negatívnom výsledku, prípadne dieťa príde samo bez sprievodu do školy na vlastnú zodpovednosť.

“Do školy prídu len deti, ktoré nemajú pozitívne testovaného člena v rodine!”.

Prosím, nezabudnite vyplniť elektronicky, prípadne priniesť v papierovej forme tlačivo o bezinfekčnosti.

V prípade otázok ma kontaktuje na mail: fajcakova@skolajanos.sk. Ďakujem za porozumenie r.š. Fajčáková